Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Gdańsk, Pomorskie - Logo środka MyWay

Blog

Dlaczego osoba uzależniona kłamie?

Osoba uzależniona często zaklina rzeczywistość, używając kłamstw jako narzędzia do wypierania swojego nałogu oraz ukrywania go przed bliskimi. Dlaczego osoba uzależniona okłamuje bliskich, chociaż wie, że ich rani? To skomplikowane zagadnienie, które wymaga zrozumienia wielu psychologicznych i emocjonalnych aspektów uzależnienia.

Czytaj więcej »

Związek z osobą uzależnioną: co robić?

Związek z osobą uzależnioną, czy to od alkoholu czy narkotyków, to niezwykle trudne i skomplikowane wyzwanie. Osoby uzależnione często zmieniają się pod wpływem swojego nałogu, co nieuchronnie prowadzi do problemów w relacji i trudności w codziennym życiu. W tym artykule omówimy, co robić, jeśli jesteś w związku z osobą uzależnioną oraz jak wspierać ją w procesie leczenia alkoholizmu lub narkomanii.

Czytaj więcej »

Dlaczego po ciągu niezbędny jest detoks?

Detoksykacja, zwana popularnie „detoksem”, to proces usuwania toksyn i szkodliwych substancji z organizmu. Chociaż niektórym kojarzy się z dietą, najważniejszy detoks przechodzą osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków czy nawet leków. Dzisiaj skupimy się na pierwszym etapie wychodzenia z uzależnienia, czyli właśnie detoksie.

Czytaj więcej »

Zacznij leczenie już teraz - lepszego momentu nie będzie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę. Zadzwoń, napisz, zapytaj o wszystko, co Cię interesuje. Czekamy na Twój kontakt!
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Logo MyWay

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – My Way

Infolinia 24h

+48 731 395 295

Godziny otwarcia

Działamy 24h/7

Adres ośrodka

ul. Wichrowe Wzgórza 21 Kąpino, Pomorskie 84-200

Skontaktuj się z nami przez formularz: