Zespół – Copy

Terapeuci

członek kadry Myway

Natalia Pucz

Coś o sobie.

Jestem Instruktorem Terapii Uzależnień, w trakcie certyfikacji w studium Terapii Uzależnień Vis Salutis w Łodzi. Mama wspaniałych córek. Partnerka w wartościowym związku od 2018 roku.

Jedną z wartości, które mam to fakt, że od kilku lat jestem w szczęśliwym związku z osobą uzależnioną- trzeźwą od 2018 roku. Wspólnie z Nim przechodziłam jego proces trzeźwienia, widząc niekiedy ból i cierpienie, a z czasem czerpanie radości z życia na trzeźwo.
Dziś poprzez swoje przejścia i doświadczenia, pomagam nie tylko osobom uzależnionym, ale staram się być otwarta na ich partnerów, z którymi rozmawiam i daję wiarę, że życie z osobą uzależnioną jest możliwe i kiedy oboje tego chcą szczęśliwe.
Mówią o mnie, że jestem szczera i potrafię na czynniki pierwsze rozłożyć każdy problem, by wnikliwie i z zaangażowaniem pomagać swoim Pacjentom.

Czytaj dalej

Od 2021 roku z pełnym zaangażowaniem oddana jestem Ośrodkowi ,,My Way”. Prowadzę kanał na FB jak i również na TikToku. Staram się pomagać wychodzić z uzależnienia całym sercem, bo wiem jak ciężka jest to walka. Swoją terapię opieram najbardziej na motywacji, relacji, szczerości i warsztatach poznawczych. Dzięki takiemu podejściu, jestem osobą lubianą. Angażuje się również w budowanie trzeźwej społeczności "My Way", dlatego współorganizuje różnego rodzaju spotkania, np. co sobotę trzeźwe spotkania naszych absolwentów, spływy kajakowe, spotkania przy ognisku i inne. Moim celem jest nauczyć ludzi życia pełnego wartości i radości na trzeźwo.

Agata Dwojacka

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. 

Szkolenie ukończyłam w Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku. Tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej zdobyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

By móc efektywniej współpracować z osobami, które potrzebują zmiany ukończyłam szereg szkoleń w tym z Dialogu Motywującego w PTDM, z zakresu pracy z młodzieżą z problemem e-uzależnień czy też studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim.
Posiadam również certyfikat animatora profilaktyki. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w: Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym, Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień oraz w Ośrodkach Leczenia Uzależnień z krótką i długoterminową terapią.

Krystian Nagaba

Może troszkę o sobie 😊

Jestem Instruktorem Terapii uzależnień w trakcie certyfikacji, w studium Terapii Uzależnień Vis Salutis w Łodzi. Ojciec wspaniałej córeczki i partner w wartościowym związku od 2018 roku.

Moim zdaniem największą wartością jaką mam, jest fakt że jestem osobą uzależnioną od alkoholu i narkotyków. Przez ponad 20 lat czynnie zażywałem środki psychoaktywne. Niestety musiałem osiągnąć swoje dno, a mianowicie straciłem wszystko co było do stracenia. Od pieniędzy, po relacje.

Na szczęście podjąłem decyzję by w końcu zrobić porządek ze swoim życiem.
Po ciężkich walkach i pracy nad sobą uważam, że jestem fajnym przykładem zmiany, dzięki czemu dokładnie wiem jak to jest być uzależnionym, oraz jak to jest wspaniale być trzeźwym człowiekiem od 2018 roku.

 

Czytaj dalej

 Mówią o mnie że jestem bardzo szczery i prawdziwy w tym co robię , ponieważ poza teorią mam ponad 20 lat praktyki w uzależnieniu. Od 2021 roku całym sercem jestem oddany Ośrodkowi „My Way”. Prowadzę kanał na TikToku jak i również na FB. Pomagam wychodzić z uzależnienia całym sobą, ponieważ wiem jak to jest być w tym miejscu. Moja terapia oparta jest najbardziej na motywacji, relacjach i szczerości. Jestem za to bardzo lubianą osobą. Angażuje się w 100% w budowanie trzeźwego społeczeństwa absolwentów "My Way", dlatego też organizuje różne spotkania jak np.: Spływy kajakowe, wyjazdy na motorach, spotkania przy ogniskach i inne. Moim celem i misją życia jest nauczyć jak największą liczbę osób żyć na trzeźwo. Uważam, że na dzień dzisiejszy świadomość o tej chorobie jest bardzo mała i chciałbym to zmienić.

Psychiatrzy

Lek. Magdalena Radko

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku w  2001 roku.

Dyplom specjalisty uzyskała w 2010 roku, zdając egzamin specjalizacyjny z wynikiem bardzo dobrym.

Doświadczenie zdobywała pracując w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego w Lęborku, następnie jako starszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku w Oddziale Dziecięco – Młodzieżowym Kliniki Psychiatrii Rozwojowej, Zaburzeń Psychotycznych i Wieku Podeszłego GUM.  Od 2017 roku do maja 2021 pracowała jako starszy asystent w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dorosłych Gdańskiego Centrum Zdrowia.

 

Czytaj dalej

Równocześnie pracowała w poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych: PZP nr 1 w Redzie,  Centrum Medycznym Kaszuby w Kartuzach (PZP i Poradnia Leczenia Uzależnień) i w PZP SPZOZ w Żukowie, gdzie przyjmuje pacjentów nieprzerwanie od 2013 roku.

Pełniła funkcje lekarza konsultanta – psychiatry w Fundacji FOSA w Gdańsku.

W latach 2016- 2018 współpracowała z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku, jako lekarz diagnosta – członek zespołu ekspertów w ramach modelu pomocy dziecku z podejrzeniem wykorzystania seksualnego.

Ukończyła kurs psychoterapii zintegrowanej przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty PTP w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Jest absolwentką kursu terapii systemowej prowadzonego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu.

Przez ponad 12 lat pracowała z rodzinami i parami prowadząc konsultacje i terapie rodzinne oraz   terapie par.  Prowadziła zajęcia terapeutyczne dla grup, zajęcia psychoedukacyjne i psychoterapię indywidualną.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego  i uczestniczy w sympozjach, konferencjach i warsztatach z dziedziny psychiatrii oraz interdyscyplinarnych.

Lek. Katarzyna Podolska

Absolwentka UM w Łodzi, wydział wojskowo-lekarski. W 2010 r. odbyła staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Uniwerysteckim Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy oraz w Szpitalu Psychiatrycznym w Świeciu. 

Egzamin specjalizacyjny zdała w 2020 r. Od 2019 r. pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala w Lęborku, w Przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego w Lęborku i w NZOZ nr 2 Redzie.

Lek. Dominika Szumigaj

Piel. Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Opieki Staż pracy 35 lat.
Doswiadczenie zawodowe Blok Operacyjny Piel. Anestezjologiczna, SoR, oddział Wewnętrzny i Chorob Endokrynologicznych.

Pielęgniarki

członek kadry pracowniczej myway

Aneta Parol

Mgr pielęgniarstwa Piel specjalista Anestezjologii i intensywnej Opieki.
28 lat w zawodzie Doswiadczenie zawodowe blok operacyjny, oddział Intensywnej opieki, oddział ratunkowy.

Agata Aniołkowska

Piel. Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Opieki Staż pracy 35 lat.
Doswiadczenie zawodowe Blok Operacyjny Piel. Anestezjologiczna, SoR, oddział Wewnętrzny i Chorob Endokrynologicznych.

Zacznij leczenie już teraz - lepszego momentu nie będzie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę. Zadzwoń, napisz, zapytaj o wszystko, co Cię interesuje. Czekamy na Twój kontakt!

Skontaktuj się z nami przez formularz: